Весняний промінчик березня з Одеси 05.03

2350 грн +зд

Дата туру:05.03 – 08.03.2021
Цена:2350 грн
НаправлениеТернопіль - Кам'янець-Подільський - Хотин - Чернівці

Вартість: 2350 грн/чол +жд

У вартість входить:

 • транспортне обслуговування два дня за програмою,
 • екскурсій по програмі,
 • проживання в готелі «7 днів»,
 • сніданок,
 • страховка,
 • послуги супроводжуючого.

У вартість не входить:

 • ж / д квитки (від 850грн.- купе, від 480грн-плацкарт),
 • дополн. харчування,
 • вхідні квитки в усі об’єкти,
 • додаткове харчування,
 • лазні / сауни.

1 день – виїзд з Одеси поїздом до Тернополя о 21:45.

2 день – Прибуття в Тернопіль в 7:36. Пересідаємо в автобус переїзд в центр міста.

08:00 – 10:30 Оглядова пішохідна екскурсія по Тернополю.

Тернопіль – місто хоч і не дуже великий, але красивий і затишний. Одна з багатьох пам’яток – Церква Різдва Христового, цей надзвичайно красивий храм, один з кращих зразків подільської архітектурної школи 17-го століття. «Випадкова зустріч», Пам’ятник невидимці. Міські ліхтарі. Пам’ятник сантехніку, так, не дивуйтеся, це теж пам’ятка. Трехціферблатние годинник – Щось на цьому годиннику не те, що ми звикли бачити. Придивіться? … Флюгери на вежах. Затишні чисті вулички, красиві ліхтарі, «львівські» лавочки.

Тур вихідного дня: їдемо в Тернопіль – Tochka.net Тернопіль – пам’ятки, їжа і бари пам’ятки Тернополя – що подивитися в 2021-м.

Прогулянка по набережній Тернопільського ставу, місцеві називають його «Швейцарське озеро».

Сходи (міні – копія Потьомкінських). З неї відкривається прекрасний вид на озеро. Фото- сесія. Острів закоханих … Згадайте бажання, навесні і тут збуваються найнеймовірніші мрії.

10:30 Час на сніданок в одному із затишних кав’ярень (оплачується по меню самостійно).

Переїзд до Кам’янця-Подільського. Оглядова пішохідна екскурсія по древньому місту. Кам’янець-Подільський – місто-музей, місто мостів і захоплюючих видів, один з найдавніших міст України, належить до визначних явищ європейської культури. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п’єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам’яне диво. Кафедральний костел – пам’ятник двох релігій – католицької і мусульманської …

Тур в Кам’янець-Подільський з Києва. Хотин, Бакота, Кривче :: Країна Ю Ей Кам’янець-Подільський – пам’ятки, цікаві місця і факти | Навколо світу. Україна Кам’янець-Подільський | Видатні туристичні місця України, Росії та Білорусії | Туристична компанія «ТамТур»

Переїзд в готель “7 днів”. Розміщення.

О 16:00 запрошуємо всіх бажаючих на екскурсію по фортеці.

Гордістю і символом міста Кам’янець-Подільський – є однойменний старовинний замок. Тут до сих пір панує особлива атмосфера середньовіччя. Кам’янець-Подільська фортеця поєднує в собі гармонію мальовничої природи і недоступність оборонних стін, а це не може не привертати мандрівників з усього світу. Вони їдуть побачити легендарне місто, який називають «квіткою на камені». Замок в Кам’янці-Подільському, побудований на скелястому півострові в каньйоні річки Смотрич, входить до складу історико-архітектурного заповідника «Кам’янець».

Повернення в готель самостійно. Вечір пропонуємо провести не менш приємно і цікаво:

 • відвідування фінської сауни (знаходиться в готелі), є джакузі і зона відпочинку на компанію з 6 чол.
 • активно і екстремально пропонуємо прогулянку на БРДМ по річці Смотрич.
 • лазня «Відпочинок у каньйону» мальовничий куточок, тихе, затишне місце з унікальним видом на каньйон. Компанія з 6 осіб прекрасно розміститься в парній на дровах. Повноцінний і справжній відпочинок в такому мальовничому місці дозволить відпочити на повну котушку!

3 день. Сніданок в готелі з 08:00.

О 10:00 виселення і здача номерів, у нас сьогодні насичений екскурсійний день !!!

Переїзд в Хотин. Екскурсія «Хотинська фортеця: історія, легенди, факти».

Здалеку вона маленька і непримітна. Поблизу – величезна і вражаюча. Хотинська фортеця – велич на березі Дністра. Одна з найяскравіших історичних і архітектурних пам’яток України. Історія Хотинської фортеці є драматичною і навіть героїчною, а й легенди її не обійшли стороною. Ця середньовічна красуня може багато розповісти і показати тому, хто побажає її вислухати …

Хотинська фортеця попала у 7 найкрасівішіх замків та фортець Хотинська фортеця: історія, легенди, факти – Ukraine IS Хотинська фортеця, державний історико-архітектурний заповідник

Тут проводилися зйомки багатьох художніх фільмів, серед яких «Гадюка», «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда».

Переїзд в Чернівці. Обід в кафе – 150 грн.

Екскурсія «Чернівецький Університет – шедевр архітектури епохи Габсбургів» – 100 грн / чол

Резиденція митрополитів Буковини і Далмації – вона грандіозна !!!

Ефектний теракотовий комплекс зі стрункими вежами і кам’яним різьбленням зводився майже 20 років (1864-1882 рр.) І втілив в собі еклектичний мікс різних архітектурних стилів – від візантійських елементів до суворої романської масивності, від готичних вертикалей до мавританського ажурі. Яскраві орнаментальні візерунки кольоровий глазурованої черепиці дахів відображають тенденції національного мистецтва. Таке з’єднання буковинських мотивів з помпезністю китайського шовку, венеціанських дзеркал і кольорового мармуру характерно і для внутрішньої обробки комплексу.

 

  Записатись на тур