Теплі чани на березі моря в Миколаївці 30.01

Ціна поїздки - 790 грн

Дата туру: 30.01
Ціна: 790 грн
Напрямок: Миколаївка

Що робити на море взимку? Якщо море спокійне, то одягнутися тепліше і вийти на бичка. Якщо штормить – шити мережі з рибалками. Можна водити козу в прямому сенсі цього слова – вона буде щаслива! І обов’язково погрітися в купелі з різнотрав’ям у самого моря. Можна навчитися вибирати устриці і готувати мідії, а можна просто покуштувати рибальського борщу з кількою, сидіти і дивитися на море.

Тур проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ про обмеження через коронавируса (COVID-19).

Час: 1 день

Ціна програми: 790 грн/чел

У вартість включено:

  • проїзд автобусом,
  • купання в чані,
  • супровід,
  • страховка.

Додатково оплачується: обід в ресторані за меню.

 

Розклад

10:00 – Виїзд автобусом з Одеси до Миколаївки. / 19.01.21 – виїзд о 17:00

12:00 – Прибуття до Миколаївки. Знайомство з місцевістю.

На зображенні може перебувати: один або кілька людей і на вулиці на зображенні може перебувати: один або кілька людей і люди сидять на зображенні може перебувати: на вулиці

Дивно як останнім часом розширюється діапазон туристичних послуг на узбережжі Чорного моря в південних районах Одеської області. Тепер ми можемо запропонувати Вам цікавий, колоритний і природний для цих місць вид туризму і відпочинку, як безпосереднє продовження вікових рибальських традицій в морському ресторані «Чорноморка в с. Миколаївка.

12: 30-13: 30 – занурює в купелі з різнотрав’ям з видом на зимовий море. (Халати, шапочки, тапочки надаються).

Є роздягальня, душ, теплий санвузол.

На зображенні може перебувати: океан, на вулиці, вода і природа На зображенні може перебувати: 2 людини, на вулиці і вода

Багатьом в регіоні і далеко за його межами «Чорноморка» відома як мережа рибних ресторанів, але далеко не всі знають, що рибу в море вони ловлять самі. Щодня до власного причалу в Одеській області рибалки «Чорноморки» привозять в човнах свіжий улов: барабульку, ставриду, камбалу, кефаль і багато іншого, адже ніколи наперед не знаєш, що потрапить в мережі. Відразу ж після повернення рибалок вариться запашна юшка, а на причалі можна купити свіжу рибу, і за допомогою тутешніх кухарів власними руками приготувати її. А можна просто довіритися кухарям «Чорноморки», а самому, поки буде готується «ваш улов», насолоджуватися морем і неймовірними пейзажами з келихом, наприклад, домашнього ігристого. Обід (факультативно).

На зображенні може перебувати: люди сидять і стіл на зображенні може перебувати: океан, вода і на вулиці

16:00 – від’їзд до Одеси.

* Час, вказаний в програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру.

** Ви можете придбати ж/д квитки в обидві сторони у нас в офісі.

 

    Записатися на тур