Різдво по-львівськи з Одеси 06.01.2021 - 08.01.21

На 3 дні - від 2000 грн

Дата туру:06.01.2021
Цена:от 2000 грн
НаправлениеЛьвов

3 дні/2 ночі

Стоимость программы:

Вартість вказана за 1 особу при двомісному розміщенні, грн:

Готель Тип номеру Вартість
Готель «Супутник» 4* стандарт 2000 грн.
Готель “Преміум” 3* стандарт 2200 грн.
Готель “Львів” 3* комфорт 2200 грн.
Готель “Купава” 4* стандарт 2550 грн.
Готель “Старий Краків” 3* суперіор 2250 грн.
Готель “Львів” 3* суперіор 2450 грн.
Готель «Євроготель» 3* класік 2500 грн.
Готель «Преміум» 3* напівлюкс 2650 грн.
Готель “Львів” 3* напівлюкс 2650 грн.
Готель “Євроготель” 3 стандарт 2650 грн.
Готель “Жорж” 3* стандарт 3100 грн.
Готель «Ріус» 5* стандарт 3500 грн.
Готель “Панорама” 4* стандарт 3800 грн.

 

В стоимость ВХОДИТ:

 • проживання в готелі (2 ночі);
 • 2 сніданки;
 • трансфер вокзал-готель;
 • автобусна екскурсія по Львову;
 • пішохідна екскурсія «Різдвяна казка»;
 • пішохідна екскурсія “Підземелля Львова”

В стоимость НЕ ВХОДЯТ и дополнительно оплачиваются:

 • вхідні квитки;
 • Святкова різдвяна вечеря

Різдво по-львівськи з Одеси

Расписание поездки:

1 день 06.01.21

Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель. Поселення (згідно з правилами готелю)*

Пішохідна екскурсія «Різдвяна казка», під час якої ви дізнаєтесь про обереги та обряди, народні звичаї та традиції. Вам розкажуть про історію свята і міста, та як раніше святкували Різдво у Львові. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру – архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи.

Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемося вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви – архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою – Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”… Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців. Ви поринете у світ казки та новорічних свят…

Різдвяна вечеря.

 

2 день 07.01.21

Сніданок в ресторані готелю.

Автобусна екскурсія по Львову: захоплююча зустріч з минулим на горі Високий Замок, з якої видно увесь Львів – як на долоні, знайомство з княжим  Львовом: придворною церквою Св. Миколая, церквою Св. Параскеви – у якій зберігся найдавніший львівський іконостас 17 ст., костелами св. Івана Хрестителя та Марії Сніжної, а далі: вишуканий сецесійний проспект  Шевченка, архітектурний комплекс головного галицького греко-католицького храму –  Собору Святого Юра, Університет, Львівська Політехніка, палац Потоцьких, Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).

Святкування Різдва Христового у Львові.

Рекомендуємо відвідати:

 • святкову службу у Соборі Святого Юри;
 • Різдво у Гаю у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай»;
 • Фестиваль “Спалах різдвяної зірки”
 • Львівський Різдвяний Ярмарок на пл. Ринок на та пр. Свободи

 

3 день 08.01.19

Сніданок. Виселення з готелю до 12.00.

Факультативно пропонуємо екскурсію – 450 грн/особа.

09:00-18:00 Одноденна екскурсія „Золота підкова Львівщини”(8 год.) з відвіданням Олеського замку – видатна пам’ятка архітектури та історії XIV – XVIII ст. Перша згадка – 1327 р. Польські історики називають Олесько – колискою польських королів: тут народились Ян ІІІ Собеський і дитячі роки провів Міхал Корибут Вишневецький. Також в Олеському замку провів свої дитячі роки і гетьман українських козаків – Богдан Хмельницький, про що свідчить меморіальна дошка на камені у парку. З кінця 1975 р. замок стає музеєм-заповідником, філією Львівської галереї мистецтв.

В експозиції замку: шпалерний зал (на стінах залу висять єдині в Україні шпалери другої половини XIV ст.), 2 картинних зали (на стінах висять портрети шляхтичів і власників замку), зал іконопису, “Віденський” зал (з найбільшою картиною України “Битва під Віднем”, розміри якої 8х8 метрів); зал скульптури (барокові скульптури школи “українського Мікеланджело” Іоана Пінзеля), підземелля. В монастирі та костелі капуцинів XVIII ст., що стоїть поруч із замком – фондосховище Львівської галереї мистецтв. Підгорецький замок. Збудований у 1640 р. по проекту французького військового інженера Боплана і італійського архітектора Андреа дель Аква.

Підгорецький замок – один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац називали “польським Версалем”, “галицьким Версалем”. До замкового комплексу входять: палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами, ровами; парк що знаходиться на 3 терасах і є пам’яткою садово-паркового мистецтва державного значення; костел XVIII ст.; заїзджий двір.

Золочівський замок. Унікальний і єдиний в Україні повністю збережений замок по типу неоголландської фортифікаційної технології. Збудований був батьком короля Яна ІІІ львівським воєводою Якубом Собеським.

В комплекс замку входить: равелін, бастіони, стіни, вали, Китайський палац (твори східного мистецтва, подарунки східних послів Україні), Великий Королівський палац (експозиція західноєвропейського мистецтва, частково збереглись каміни, портали і навіть система внутрішньої каналізації). На подвір’ї замку – великі камені з таємничими символами і зашифраваними готичними літерами (датують ХІV-XV ст.), привезені з лісу неподалік Золочева. Повернення до Львова.
Виїзд зі Львова.

 

  Записатись на тур