Новий рік 2021 у Львові з Одеси 31.12.20 - 02.01.21

На 3 дні - від 2000 грн

Дата туру:31.12.20
Цена:от 2000 грн
НаправлениеЛьвов

3 дні/2 ночі

Стоимость программы:

Вартість вказана за 1 особу при двомісному розміщенні, грн:

Готель Тип номеру Вартість
Готель «Супутник» 4* стандарт 2000 грн.
Готель “Преміум” 3* стандарт 2200 грн.
Готель «Євроготель» 3* класик 2600 грн.
Готель “Преміум” 3* напівлюкс 2650 грн.
Готель “Старий Краків”   3* стандарт 2800 грн.
Готель “Львів” 3* суперіор 2800 грн.
Готель “Купава” 4* стандарт 2900 грн.
Готель “Львів” 3* напівлюкс 3000 грн.
Готель “Старий Краків” 3* покращений 3100 грн.
Готель “Нота Бене” 3* стандарт 3200 грн.
Готель “Жорж” 3* стандарт 3100 грн.
Готель «Ріус» 3* прем’єр 3500 грн.
Готель “Панорама” 4* стандарт 3800 грн.

 

В стоимость ВХОДИТ:

  • проживання у готелі (2 ночі);
  • 2 сніданки;
  • трансфер вокзал-готель;
  • оглядова автобусна екскурсія по Львову;
  • пішохідна екскурсія «Новорічними вулицями Львова»

В стоимость НЕ ВХОДЯТ и дополнительно оплачиваются:

  • вхідні квитки;
  • факультативні програми –потрібно бронювати при бронюванні туру!
  • Новорічна програма

* В готелі “Супутник” обов’язкова Новорічна програма – 600 грн/особа.

Расписание поездки:

1 день 31.12.2019 Четвер

Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель. Поселення (згідно з правилами готелю)*.

11:00 – 14:00 Пішохідна екскурсія «Новорічними вулицями Львова». Якщо Ви вже плануєте Новий Рік, Львів стане чи не найкращим місцем для його святкування, адже новорічний Львів – це справжня казка.  Чудовим місцем для початку екскурсії стане площа перед Оперним театром, де буде головна новорічна ялинка, яка стане головною окрасою міста та різдвяного ярмарку. Далі Ви прогуляєтесь центральним проспектом міста – пр. Свободи і перейдете до площі Ринок – серця старовинного міста. Пройдетеся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви – архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам’яткою – Латинською катедрою, яку будували майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”… Ви почуєте безліч цікавих легенд про місто та його мешканців.

Святкування НОВОГО РОКУ 2021!!!

 

2 день 01.01.21 П’ятниця

Сніданок в ресторані готелю.

11:00 – 14:00 Автобусна екскурсія по Львову: захоплююча зустріч з минулим на горі Високий Замок, з якої видно увесь Львів – як на долоні, знайомство з княжим  Львовом: придворною церквою Св. Миколая, церквою Св. Параскеви – у якій зберігся найдавніший львівський іконостас 17 ст., костелами св. Івана Хрестителя та Марії Сніжної, а далі: вишуканий сецесійний проспект  Шевченка, архітектурний комплекс головного галицького греко-католицького храму –  Собору Святого Юра, Університет, Львівська Політехніка, палац Потоцьких, Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).

Вільний час.

Факультативно пропонуємо екскурсію – “Нічна варта Львова”(350 грн) 20:00-22:00

Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон… Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитись таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний бургомістр – пан Шлюссель. Він слідкує за спокоєм мешканців та вишукує порушників, що живуть на темному боці місяця. А якщо раптом пан бургомістр занедужає, його прийде підмінити вірна дружина – пані Зося. А чи не віщуватиме годинник на ратуші біди цієї ночі? Чи не згубив бургомістр ключ від міста? Чи бува в цю темну ніч не шукає спокою заблудла душа… Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди – все це чекає на Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя – приєднуйтесь! За якісну роботу, пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова». Допомогти бургомістрові перевірити місто мають нагоду усі охочі до пригод!

 

3 день 02.01.21 Субота

Cніданок в ресторані готелю.

Виселення з готелю до 12.00. 

Вільний час. Рекомендуємо взяти участь у щорічних міських святкуваннях.

Факультативно пропонуємо екскурсію “Підземеллями Львова” – 150 грн/особа.

15:00 – 18:00 Пішохідна екскурсія “Підземеллями Львова”. Найдовші та найстаріші, кавові та винні підземелля Львова, підземелля у яких молились монахи і ті у яких створювались алхімічні зілля а також підземелля Львівської підземної ріки. Екскурсія проходить найдовшими та найстарішими підземеллями Львова – підземеллями колишнього Домініканського монастиря, де в підземних келіях молилась княгиня Констанція і відбувала покарання перша красуня Польщі Гальшка Острозька. В цих підземеллях зберігся найстаріший у Львові “прангер” – стовп ганьби, щоправда в катівні князя Льва його використовували для інших цілей. Трохи веселіші підземелля аптеки “Під чорним орлом”, що в Середньовіччі виконували роль винарні, де і сьогодні стоять великі бочки, та стародавні бутлі для наливок і настойок. У місті кави, як ще називають Львів, звичайно є і кавові підземелля. Львівська копальня кави гостинно відкриває свої кавові підземелля і розповідає про те, як кава з’явилася у Львові завойовуючи світ, хто її привіз у Львів і як вона опинилась у підземеллях одного з будинків Львова. У 1256 році, коли Львів вперше згадується у Галицько-Волинському літописі, місто стояло на ріці. Сьогодні ріка протікає під землею у величезній трубі. Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою. На березі ріки ще в середині XVII ст. був побудований монастир монахів Єзуїтів. Сьогодні підземелля Єзуїтського монастиря називають найбільш таємничішими підземеллями Львова де стоїть мармуровий саркофаг а стіни досі приховують безліч таємниць. А також в екскурсії підземелля Преображенської церкви та інших стародавніх будівель Львова.

 

    Записатись на тур