Подорож у Трансільванію з Одеси 08.07-10/11.07.22

Ціна поїздки - 180 Євро - 3 дні

Дата туру:08.07-10/11.07 2022
Цена:180 EUR
НаправлениеБухарест - Ришнов - Бран - Брашов - Сіная - Румунія

3 дні

Ціна туру: 180 Євро/особа

У вартість входить:

 • проїзд автобусом,
 • 2 ночі в Румунії,
 • 2 сніданки,
 • екскурсії за програмою,
 • страховка,
 • послуги супроводжуючого

У вартість не входить:

 • додаткові екскурсії та вхідні квитки,
 • додаткове харчування

 

Програма туру

День 1 – Виїзд з Одеси о 05:30. Проходження кордонів.

Переїзд у Бухарест.

Оглядова екскурсія містом (входить у вартість).

Бухарест – головне румунське місто та культурний центр країни. Він приваблює туристів багатою історією, колоритною атмосферою та незвичайними пам’ятками – тут є своя Тріумфальна арка та найбільша будівля Парламенту у світі. Площа Конституції, площа Революції, пам’ятник Відродження та будинок уряду. Навпроти цього місця знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, в якому розташований Музей мистецтв. А головна дивина – це Старий Бухарест із його вузькими вуличками, церквами та історичними пам’ятниками. Ночівля в готелі.

День 2 – Сніданок. Виселення із готелю.

Переїзд до м. Ришнов – унікальне місце, про яке також накопичилося чимало легенд.

Екскурсія 13 євро. Потужна і велична фортеця Ришнов стоїть над містом і лише раз за 800 років свого існування вона була здана ворогові. Але захопить вона вас не тільки легендами або багатою історією – за стінами фортеці ви також прогуляєтеся серед старовинних будівель, занурившись в атмосферу минулих століть і насолоджуйтеся чудовими краєвидами на околиці.

Переїзд у Бран. У величезній долині, на краю могутньої скелі височіє неприступний та зловісний замок «Графа Дракули» екскурсія з вхідним квитком 24 євро.

Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв… Страшна казка про графа Дракула знімалася саме тут. Але іноді хочеться вірити в казку, хай вона навіть страшна… І не варто боятися. По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, всім відомо, що казки просто повинні закінчуватися красиво! Переїзд до Брашова. Оглядова екскурсія містом (входить у вартість).

Брашов – справжня перлина Трансільванії. Затишне містечко, побудоване саксонськими переселенцями в 13 столітті, з усіх боків оточене мальовничими зеленими пагорбами. Крім мальовничих краєвидів, чудова архітектура міста – похмурі готичні церкви, вузенькі вулички, черепичні дахи, різнокольорові будинки. Ночівля в готелі.

День 3 Сніданок. Виселення із готелю.

Castle Valley ( 13 євро)

Всім бажаючим пропонуємо побачити печеру Castle Valley. Біля недр Трансільванії ховається цілий світ, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно – царство вічної ночі, де година завмерла на тисячоліття. Скільки ж таємниць і легенд знають печери, скільки незлічених багатств захоронено в них?

Переїзд до міста Синая до замку Пелеш.

Екскурсія із вхідним квитком 22 євро.

Замку Пелеш – літній резиденції королівської родини Румунії та справжньому шедевру архітектури та мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно поблискують у витончених дорогоцінних люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять у стіни з іспанської шкіри, як порцеляна та слонова кістка найтоншої роботи створюють різноманітність стилів та підкреслюють багатство смаку… Час на обід.

16:00 – Виїзд в Україну.

Прибуття вранці з урахуванням комендантської години.

  Записатися на тур   

  Вы также можете посмотреть другие тури по Україні з Одеси.

  ПОХОЖИЕ ТУРЫ