Львівське Різдво з Одеси 06.01.2021 - 09.01.21

На 4 дні - від 2600 грн

Дата туру:06.01.2021
Цена:от 2600 грн
НаправлениеЛьвов

4 дні/3 ночі

Стоимость программы:

Вартість вказана за 1 особу при двомісному розміщенні, грн:

Готель Тип номеру Вартість
Готель «Супутник» 4* стандарт 2600 грн.
Готель “Преміум” 3* стандарт 3080 грн.
Готель “Старий Краків” 3* стандарт 3150 грн.
Готель “Старий Краків” 3* покращений 3300 грн.
Готель “Преміум” 3* напівлюкс 3750 грн.
Готель “Львів” 3* комфорт 3000 грн.
Готель “Львів” 3* суперіор 3300 грн.
Готель “Євроготель 3* класік 3400 грн.
Готель “Євроготель 3* стандарт 3700 грн.
Готель “Панорама” 4* стандарт 5400 грн.

 

В стоимость ВХОДИТ:

 • проживання в готелі (3 ночі);
 • 3 сніданки;
 • трансфер вокзал-готель;
 • автобусна екскурсія по Львову;
 • пішохідна екскурсія «Різдвяна казка»;
 • пішохідна екскурсія “Підземелля Львова”

В стоимость НЕ ВХОДЯТ и дополнительно оплачиваются:

 • вхідні квитки;
 • Святкова різдвяна вечеря

Львівське Різдво з Одеси

Расписание поездки:

1 день 06.01.21

Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель. Поселення (згідно з правилами готелю)*

Оглядова екскурсія по Львову (автобусна): захоплююча зустріч з минулим на горі Високий Замок, з якої видно увесь Львів – як на долоні, знайомство з княжим  Львовом: придворною церквою Св. Миколая, церквою Св. Параскеви – у якій зберігся найдавніший львівський іконостас 17 ст., костелами св. Івана Хрестителя та Марії Сніжної, а далі: вишуканий сецесійний проспект  Шевченка, архітектурний комплекс головного галицького греко-католицького храму –  Собору Святого Юра, Університет, Львівська Політехніка, палац Потоцьких, Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).

Вільний час.

Факультативно пропонуємо екскурсію – “Нічна варта Львова”(350 грн) 20:00-22:00

Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон… Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитись таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний бургомістр – пан Шлюссель. Він слідкує за спокоєм мешканців та вишукує порушників, що живуть на темному боці місяця. А якщо раптом пан бургомістр занедужає, його прийде підмінити вірна дружина – пані Зося. А чи не віщуватиме годинник на ратуші біди цієї ночі? Чи не згубив бургомістр ключ від міста?

Чи бува в цю темну ніч не шукає спокою заблудла душа… Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди – все це чекає на Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя – приєднуйтесь! За якісну роботу, пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова». Допомогти бургомістрові перевірити місто мають нагоду усі охочі до пригод!

 

2 день 07.01.21

Сніданок в ресторані готелю. Вільний день.

Святкування Різдва Христового у Львові.

Рекомендуємо відвідати:

 • святкову службу у Соборі Святого Юри;
 • Різдво у Гаю у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай»;
 • Фестиваль “Спалах різдвяної зірки”
 • Львівський Різдвяний Ярмарок на пл. Ринок та пр. Свободи

 

3 день 08.01.21

Сніданок в ресторані готелю.

11:00 -14:00 Пішохідна екскурсія «Різдвяна казка», під час якої ви дізнаєтесь про обереги та обряди, народні звичаї та традиції. Вам розкажуть про історію свята і міста, та як раніше святкували Різдво у Львові. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру – архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи.

Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемося вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви – архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою – Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”… Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців. Ви поринете у світ казки та новорічних свят…

 

4 день 09.01.21

Сніданок. Виселення з готелю до 12.00.

12:00 – 15:00 Пішохідна екскурсія “Підземеллями Львова”. Найдовші та найстаріші, кавові та винні підземелля Львова, підземелля у яких молились монахи і ті у яких створювались алхімічні зілля а також підземелля Львівської підземної ріки. Екскурсія проходить найдовшими та найстарішими підземеллями Львова – підземеллями колишнього Домініканського монастиря, де в підземних келіях молилась княгиня Констанція і відбувала покарання перша красуня Польщі Гальшка Острозька. В цих підземеллях зберігся найстаріший у Львові “прангер” – стовп ганьби, щоправда в катівні князя Льва його використовували для інших цілей.

Трохи веселіші підземелля аптеки “Під чорним орлом”, що в Середньовіччі виконували роль винарні, де і сьогодні стоять великі бочки, та стародавні бутлі для наливок і настойок. У місті кави, як ще називають Львів, звичайно є і кавові підземелля.

Львівська копальня кави гостинно відкриває свої кавові підземелля і розповідає про те, як кава з’явилася у Львові завойовуючи світ, хто її привіз у Львів і як вона опинилась у підземеллях одного з будинків Львова. У 1256 році, коли Львів вперше згадується у Галицько-Волинському літописі, місто стояло на ріці. Сьогодні ріка протікає під землею у величезній трубі. Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою.

На березі ріки ще в середині XVII ст. був побудований монастир монахів Єзуїтів. Сьогодні підземелля Єзуїтського монастиря називають найбільш таємничішими підземеллями Львова де стоїть мармуровий саркофаг а стіни досі приховують безліч таємниць.

А також в екскурсії підземелля Преображенської церкви та інших стародавніх будівель Львова.

Виїзд зі Львова. Самостійно добираються на ж/д вокзал.

 

  Записатись на тур