Лижі, сноубординг і тюбинг в Березівці 30.01

Ціна поїздки - 550 грн

Дата туру:30.01
Цена:550 грн
НаправлениеБерезівка

Запрошуємо всіх в спортивно-оздоровчий комплекс Action City в Березівці під Одесою

Всього лише 1.5 – 2 години їзди на автобусі, і Ви відпочиваєте, і наповнюєте свій організм адреналіном, отримуєте заряд бадьорості на зиму.

Тому, не відкладайте свій відпочинок і вирушайте разом з нами в тур в Березівку, в захоплюючий світ спортивно-оздоровчого комплексу «Action City»!

Чому потрібно їхати в тур в Березівку разом з нами?

Наша головна перевага – можливість заздалегідь замовити оренду спорядження і не стояти в виснажливої ​​черзі!

У нас Ви можете заздалегідь придбати SKIPASS і гірськолижне спорядження!

При бронюванні туру, Ви називаєте свій розмір черевиків і зростання і по приїзду на курорт, Вас вже чекатиме спорядження!

Тур проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ про обмеження через коронавируса (COVID-19).

Час: 1 день

Ціна програми: 550 грн/чел

У вартість включено:

  • проїзд в обидва кінці,
  • обід,
  • страховка,
  • супровід.

Додатково оплачується: KIPASS – від 250 грн. / Год, гірськолижне спорядження (комплект: черевики, лижі, палки – 250 грн., Спорядження – 250 грн. / Дорослий. 200 / діти. Сноуборд 250грн. Шолом – 50грн. Тюбінг – 200грн. / Год 50 грн. – 1 спуск, послуги інструктора – від 350 грн. / год.

 

Розклад

09:00 – виїзд з Одеси

10:30 – 11:00 – прибуття в Березівку на спортивно – оздоровчий комплекс Action City.

Підготовка до катання, примірка спорядження.

11:00 – 15:00 – катання на лижах, сноубордах.

Любителі активного способу життя знайдуть собі тут відпочинок до душі!

Якщо Ви не шанувальник гірськолижного спорту, Ви можете подихати свіжим повітрям і весело прокотитися з вітерцем на тюбінги, насолоджуючись при цьому незабутньою панорамою зимового пейзажу.

На території комплексу знаходяться: дві лижні / сноуборд траси довжиною 650м і 700м. Дуже зручний, безпечний, пологий і широкий схил для новачків-довжиною – 150м. різно-рівневий схил для сноутюбінга довжиною 150м. Схили обслуговують дві буксирні канатні дороги, і дві канатні дороги – «Baby lift» Загальна пропускна здатність канатних доріг – 2500 чол / год, що виключає чергу до витягів. Для зручності лижників і сноубордистів працює платіжно-пропускна система з безконтактними картками SKIPASS. У прокаті в наявності 250 гірськолижних комплектів різних розмірів. Сучасна система освітлення в СОК «Action city» дає можливість кататися і ввечері. . Працює кафе де можна пообідати або просто випити гарячої кави. Краса природи, справжня швидкість і незабутні враження від катання не залишать Вас байдужими і Вам захочеться повертатися сюди знову і знову.

15:00 – обід.

16:00 – від’їзд до Одеси.

 

    Записатися на тур